اینستاگرام به تازگی از دو ویژگی جدید «Limits» و«Hidden Words»  رونمایی کرده است.
از این قابلیت ها به منظور کاهش میزان نفرت ‌پراکنی و محافظت از کاربران در برابر کامنت های توهین آمیز، نژاد پرستانه از پست‌های پرطرفدار و ترند استفاده خواهد شد.
به گفته آدام ماسری، رئیس اینستاگرام، بعد از آزار و اذیت چندین فوتبالیست‌ انگلیسی توسط هواداران عصبانی، تصمیم گرفتیم که ابزاری را به پلتفرم اینستاگرام اضافه کنیم که اظهارات نژاد پرستانه نسبت به ورزشکاران را از بین خواهد برد و به کاربران اجازه می دهد تا آزارهای رسیده از طرف حساب های ناشناس را محدود کند.
قابلیت جدید «Limits»، به کاربران این امکان را می دهد که کامنت ‌ها و پیام‌ های دایرکت افرادی آن‌ها را دنبال نمی‌کنند یا به ‌تازگی آن‌ها را فالو کرده ‌اند را مخفی کنند.
از طرفی قابلیت جدید «Hidden Words»، به کاربران این امکان را می‌دهد تا کلمات کلیدی حاوی پیام‌ های آزاردهنده را در قسمت دایرکت فیلتر و مسدود کنند. اگر یک پیام حاوی یک کلمه فیلترشده باشد، اینستاگرام به‌ شکل خودکار پیام مذکور را درون یک پوشه مخفی قرار می‌دهد که دور از دسترس است اما به‌ شکل کامل حذف نمی‌شود.
در تصاویری که از این قابلیت ها منتشر شده است، کاربران در اینستاگرام به قسمت جدیدی در بخش تنظیمات و در بخش کنترل حریم خصوصی، دست پیدا می‌کنند که می‌توانند به صورت موقت، نظرات و پیام ‌ها و کلمات کلیدی خاصی را محدود کنند.
همانطور که می دانید اینستاگرام این قابلیت ها را به تدریج برای همه کاربران فعال خواهند کرد. آیا این ویژگی برای شما نیز فعال شده است؟ نظر شما درباره این ویژگی چیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست