قابلیت جدید واتساپ

قابلیت جدید واتساپ

واتساپ که اخیرا با توجه به تغییر سیاست‌ های خود، شاهد کاهش چشمگیر کاربران خود بوده است، به همین دلیل تیم توسعه واتس‌اپ درحال تلاش برای بهبود وضعیت عملکردی این برنامه هستند.
همان طور می‌دانید در ماه نوامبر سال گذشته، قابلیت حذف خودکار پیام ‌ها از پیام رسان واتس‌اپ، پس از گذشت هفت روز به این پلتفرم اضافه شد و این قابلیت به کاربران این امکان را می‌داد تا پیام‌هایی ارسال کنند که بعد از گذشت زمان تعیین ‌شده، به ‌صورت خودکار حذف شوند.
حال بر اساس گزارشی که به تازگی توسط «WABetainfo» منتشر شده، اکنون این پلتفرم حذف پیام‌ ها را پس از ۹۰ روز امتحان می‌کند. از طرفی این پیام رسان قصد دارد گزینه ۲۴ ساعت را نیز به لیست مواردی که کاربران می‌توانند انتخاب کنند، اضافه کند
نکته قابل توجه این است که توسط این قابلیت، کاربران واتس‌اپ در هنگام ارسال پیام ‌های خود حذف شونده، گزینه‌ های بیشتری خواهند داشت و بسته به نیاز خود می‌توانند بین گزینه‌ های مختلف مانند ۷ روز، ۲۴ ساعت یا ۹۰ روز، یکی را انتخاب کنند.
لازم به ذکر است که این ویژگی جدید فعلا در نسخه بتای واتس‌اپ مشاهده شده است و هنوز در دسترس همه کاربران قرار نگرفته است و فعلا تاریخ عرضه این قابلیت برای عموم مشخص نشده است.
باید به این نکته نیز اشاره کرد که یکی از قابلیت‌ های جذاب و جدید دیگری که دیروز در این پلتفرم منتشر شده است، ویژگی انتقال چت‌ ها بین iOS و اندروید است.

فرهاد امیدوار

دیدگاه‌ها ۰
ارسال دیدگاه جدید