سبد خرید

ریلز اینستاگرام

ریلز اینستاگرام

 

ریلز(Reels) اینستاگرام چیست؟
ریلز (Reels) اینستاگرام، قالب جدیدی از محتوا در این پلتفرم است که به شما امکان می‌دهد تا ویدیوهای ۱۵ ثانیه‌ای را با دیگران در یک فید اختصاصی جدید ایجاد کنید و به اشتراک بگذارید.
دقیقا مثل تیک‌تاک، ریلز مجموعه‌ای از ابزارهای خلاقانه را برای ایجاد ویدیوهای کوتاه سرگرم کننده و جذاب در اینستاگرام به شما ارائه می‌دهد.
ویدیوهای ۱۵ ثانیه‌ای را ضبط و با صدا، متن، جلوه‌های ویژه و برچسب‌ها ویرایش کنید. سپس آنها را با فالوورهای خود به اشتراک بگذارید. امکان ایجاد ریلز ۹۰ ثانیه‌ ای اینستاگرام نیز یکی دیگر از قابلیت‌های جدید این پلتفرم است. البته در حال حاضر به صورت آزمایشی برای برخی از کاربران فعال شده است.
برای ریلز گذاشتن در اندروید آموزش را در اینستاگرام ما مشاهده کنید :
https://www.instagram.com/p/CfJ2IoyuzYw/

 

تفاوت ریلز (Reels) با استوری اینستاگرام چیست؟
با توجه به شباهت‌های استوری و ریلز، نباید سردرگم شوید. با اینکه با هم شباهت دارند، اما تفاوت‌های اساسی نیز دارند:
ریلز ابزار‌های ویرایش مختلفی در اختیار شما قرار می‌دهد، از جمله افکت AR، کنترل سرعت و ابزاری برای قرار دادن ویدیوها به تریتیب برای شکل ظاهری بهتر.
ریلز می‌تواند در اکسپلور و استوری به اشتراک گذاشته شود.
وقتی که یک ریلز را بارگذاری می‌کنید، می‌توانید آن را در فید خود ارسال کنید.
اگر صدای اورجینال هنگام ضبط ویدیو استفاده کنید، این صدا به نام شما ثبت می‌شود و دیگران می‌توانند برای ریلز خود از آن استفاده کنند.
از ریلز (Reels) اینستاگرام چگونه استفاده کنیم؟
اگر شما با تیک‌تاک و اینستاگرام آشنا هستید، کار با ریلز برای شما بسیار آسان خواهد بود.
ریلز را کجا پیدا کنیم؟
برای دسترسی به ریلز، فقط کافیست تا دوربین استوری را باز کنید و ریلز را انتخاب کنید.
ریلز اینستاگرام 5
برای ایجاد ریل از این دکمه استفاده کنید.
در جدیدترین تغییرات اینستاگرام ریلز در فید اصلی کاربران قرار گرفته‌است. 
ویژگی‌های جدید اینستاگرام
برای آشنایی بیشتر با الگوریتم ریلز اینستاگرام توصیه می‌کنیم به مطلب مربوطه در بخش مطالب آموزشی بلاگ نوین هاب مراجعه نمایید.
چگونه در اینستاگرام reel بگذاریم؟
اینستاگرام دو گزینه برای ایجاد ریل به شما می‌دهد: ۱) دکمه ضبط را فشار داده و نگه دارید تا فیلمبرداری شود و یا ۲) از دوربین خود ویدیو را آپلود کنید
این چهار مرحله را برای راه‌اندازی اولین ریل خود امتحان کنید:
مرحله اول: به انتهای صفحه بروید و روی ریلز کلیک کنید
مرحله دوم: از ابزارهای ریلز برای آمادگی ضبط خود استفاده کنید. برای انتخاب صدا از گوشی و افزودن آن به فیلم خود، روی (۱)Audio ضربه بزنید. شما حتی می‌توانید فقط قسمت مورد علاقه خود را اضافه کنید.
ریلز اینستاگرام 6
برای تغییر سرعت فیلم خود، روی (۲) Speed ضربه بزنید، برای اعمال جلوه‌های ویژه، روی (۳) Effects  ضربه بزنید و سپس روی (۴) Timer  ضربه بزنید تا مدت زمان ویدیوی خود را تعیین کنید.
ریلز اینستاگرام 7
مرحله سوم: وقتی آماده شدید، روی ضبط کلیک کنید و دکمه ضبط را نگه دارید تا یک ویدیو ضبط شود. اگر تایمر را زود تنظیم کنید، قبل از شروع ضبط یک شمارش معکوس وجود دارد.
ریلز اینستاگرام 8
در طول ضبط، می‌توانید برای پایان دادن به یک کلیپ، روی دکمه ضبط ضربه بزنید و دوباره برای شروع یک کلیپ جدید، دوباره به آن ضربه بزنید.
سپس دکمه (۵) Align ظاهر می شود که به شما امکان می‌دهد قبل از ضبط بعدی موارد مربوط به کلیپ قبلی را تنظیم کنید.
این کار برای ایجاد تغییرات یکپارچه در ویدیو، برای لحظاتی مانند تغییر لباس، اضافه کردن موسیقی جدید یا اضافه کردن دوستان جدید به ریل‌های شما مفید است.
اگر می‌خواهید کلیپ قبلی را که ضبط کرده‌اید تماشا و یا تر و تمیز یا حذف کنید، می‌توانید بر روی (۶) clip ضربه بزنید و آن را ویرایش کنید.
ریلز اینستاگرام 9
مرحله چهارم: پس از پایان کار با ضبط، می‌توانید برچسب‌ها، طراحی‌ها و متن را برای ویرایش ریل خود اضافه کنید.
اگر قصد دارید از قابلیت جدید این پلتفرم، یعنی اضافه شدن زیرنویس خودکار در ویدیوهای اینستاگرام بیشتر بدانید به صفحه مربوطه در بخش بلاگ مراجعه نمایید.
ریلز اینستاگرام 10
نمایش تمام صفحه پست و ریلز اینستاگرام نیز از جدیدترین تغییرات در این شبکه اجتماعی است. برای اطلاع از خبر این رویداد به آدرس صفحه مربوطه در بخش اخبار شبکه های اجتماعی مراجعه نمایید

 

 

دیدگاه‌ها ۰